५ जेष्ठ २०८१, शनिबार Saturday 18 May, 2024

एमालेका ३३ केन्द्रीय विभागलाई पूर्णता (सूचीे)

 सोमवार, असार २७ २०७९  

काठमाडौं । नेकपा एमालेले ३३ केन्द्रीय विभागलाई पूर्णता दिएको छ । केही समयअघि नै विभाग प्रमुखको जिम्मेवारी दिइएको थियो ।

केही दिनअघि बसेको सचिवालय बैठकले सचिवसहित विभागका सदस्यहरु मनोनित गरेको हो । अन्तर पार्टी निर्देशन ४ मार्फत् उक्त विवरण मातहतका कमिटीहरुमा पठाइएको छ ।

यी हुन् केन्द्रीय विभागका पदाधिकारीसहित सदस्यहरु :

१) अर्थ तथा योजना विभाग
प्रमुख : घनश्याम भुसाल
सचिव : योगेन्द्रबहादुर शाही

सदस्यहरु
प्रा.डा. रामचन्द्र आचार्य रुपन्देही
एम. अधिकारी खोटाङ
डा. रामचन्द्र भट्टराई काठमाडौं
ई. देउकाजी गुरुङ कास्की
केशरबहादुर साउद अछाम
डिल्ली उप्रेती झापा
प्रा. डा. महेश दाहाल ललितपुर
तिलचन्द्र भट्टराई चितवन
गोपाल खनाल अर्घाखाची

२) उद्योग, बाणिज्य तथा आपूर्ति विभाग
प्रमुख : मोतीलाल दुगड उपप्रमुख : दुर्गा प्रसाईँ
सचिव :

सदस्यहरु
सुन्दर भुसाल पर्वत
मुकेश उपाध्याय मोरङ
रवीन्द्र पाण्डे कास्की
सीताराम अग्रवाल बाँके
ललित अग्रवाल काठमाडौं
पाल्देन छोपाङ गुरुङ मनाङ
किशोर प्रधान मोरङ
मदन अधिकारी झापा
विजयकुमार लोहिया काठमाडौं
मदनलाल अग्रवाल मित्तल काठमाडौं
शोभा गुरुङ तनहुँ
लता प्याकुरेल मोरङ
बाबुराम रानाभाट
पवन रेग्मी काठमाडौं

३) उपभोक्ता हित संरक्षण तथा सुशासन विभाग
प्रमुख : यज्ञराज सुनुवार
सचिव : मोहिनी खनाल

सदस्यहरु
कुमारी खरेल काठमाडौं
कुयाङछुयाङ दोर्जे लामा दोलखा
चित्तप्रसाद दाहाल काठमाडौं
ज्योती बानियाँ चितवन
तीर्थ सुवेदी ओखलढुंगा
देवबहादुर कुँवर अछाम
बद्री अर्याल मोरङ
बुद्धि रावत उदयपुर
विष्णुप्रसाद तिमिल्सिना जुम्ला
मुक्ति गौतम संखुवासभा
लक्ष्मण गिरी कास्की
सरोज यादव महोत्तरी
हरिप्रसाद मैनाली झापा
विमला खनाल काठमाण्डौ
केशव पोखरेल दाङ

४) ऊर्जा, जलस्रोत तथा सिचाइ विभाग
प्रमुख : गोकर्णराज विष्ट
सचिव : पुष्पज्योती ढुंगाना

सदस्यहरु
सुरज लामिछाने चितवन
महेन्द्र गुरुङ
नारायण ज्ञवाली
लक्ष्मण घिमिरे
अविशेक थापा
केशव रायमाझी
अमन मास्के
केशवराज आचार्य
त्रिरत्न बज्राचार्य
भेषराज थापा
ईन्दिरा पराजुली काठमाडौं
गुल्मी ललितपुर ईलाम मोरङ काठमाडौं कास्की ललितपुर उदयपुर कास्की

५) कृषि तथा पशुपंक्षी विकास विभाग
प्रमुख : गिरीधारीलाल न्यौपाने उपप्रमुख : बालिका गिरी
सचिव :

सदस्यहरु
प्रा.डा. कल्याणी मिश्र चितवन
पदमराज शाक्य काठमाडौं
पे्रमनारायण अधिकारी झापा
कृष्ण अधिकारी काठमाडौं
माया केसी कास्की
सरिता भुसाल अर्घाखाँची
धर्मराज अधिकारी कपिलवस्तु
गोवद्र्धन गौली लमजुङ
बाबुराम थापा तेह्रथुम
जीवन्ती पौडेल कैलाली
ईश्वरी कडरिया चितवन
केशव पे्रमी चितवन
चुलुराम चौधरी
शशी पौडेल रुपन्देही
डा. गोकर्ण अर्याल गुल्मी
बखतबहादुर भण्डारी दैलेख
डा. सुनिता सन्ज्याल कैलाली

६) कानून विभाग
प्रमुख : रमेश वडाल उपप्रमुख : धर्मराज रेग्मी
सचिव : डिल्लीराम मैनाली

सदस्यहरु
विष्णुमणी अधिकारी काभे्र
टंक दुलाल दोलखा
ठाकुर डिसि दाङ
टिकाराम भट्टराई झापा
रमेशकुमार रोक्का रामेछाप
बिष्णुमाया भुसाल अर्घाखाँची
शान्तिराम खतिवडा ओखलढुंगा
केदार गुरागाई नुवाकोट
नारायण नेपाल काठमाडौं
रमा श्रेष्ठ ललितपुर
राजकिशोर यादब धनुषा
कौशिला राई खोटाङ
सरस्वती श्रेष्ठ काठमाडौं

७) केन्द्रीय पुस्तकालय तथा अभिलेख विभाग
प्रमुख : ममता गिरी
सचिव :

सदस्यहरु
रामचन्द्र बोहरा लमजुङ
ओमबहादुर खड्का झापा
सागराज सुवेदी काठमाडौं
गीता थापा ललितपुर
सुरज अधिकारी काठमाडौं

८) खानेपानी तथा सरसफाइ विभाग
प्रमुख : झपटबहादुर रावल
उपप्रमुख : उषाकिरण तिम्सिना
सचिव :

सदस्यहरु
ईन्द्रबहादुर तामाङ काभे्र
गोकर्ण ढुंगाना कैलाली
नवराज काफ्ले दोलखारभक्तपुर
दीपक अधिकारी बाँके
देवेन्द्र रावल अछाम
गोकुल पौडेल धादिङ
शालिकराम भण्डारी सर्लाही
शान्ता बस्याल पाल्पा
सन्तोष आचार्य झापा
राजनराज पाण्डे काठमाडौं
एल उपाध्याय

९) निर्वाचन विभाग
प्रमुख : विष्णु रिमाल
उपप्रमुख : निरज आचार्य
सचिव : केदार कोइराला

सदस्यहरु
चूडामणि आचार्य प्रदेश १
गणेश प्रसाईँ मधेस प्रदेश
अनन्त पौडेल बागमती प्रदेश
जुनकुमारी गुरुङ गण्डकी प्रदेश
खुमाकान्त पौडेल लुम्बिनी प्रदेश
दीपेन्द्रबहादुर थापा कर्णाली प्रदेश
रणबहादुर चन्द सुदूरपश्चिम प्रदेश
डा योगेश गुरुङ तथ्याङ्क विज्ञ
रबीन्द्र पण्डित सुरक्षा विज्ञ
फर्सु खनाल प्रबिधि विज्ञ

१०) पर्यटन तथा नागरिक उड्डयन विभाग
प्रमुख : भीमप्रसाद आचार्य उपप्रमुख : भीम केसी
सचिव :

सदस्यहरु
घनेन्द्र श्रेष्ठ सिन्धुली
कृष्णकुमार अर्याल काठमाडौं
राजेन्द्रप्रसाद सापकोटा धादिङ
रमेश कुँवर अछाम
बद्री अधिकारी चितवन
सुकुमाया लामा ललितपुर
लक्ष्मी कार्की भक्तपुर
पुर्णबहादुर कुँवर पर्वत
जया बराल कास्की
चेतनारायण पाण्डे अर्घाखाँची
कृष्ण चौधरी बाँके
सञ्जीव गौतम गुल्मी
लंकबहादुर शाही डोल्पा
सुमनप्रसाद पराजुली ललितपुर
परमानन्द भण्डारी कञ्चनपुर
बलिराम दाश धनुषा
टिका गुरुङ संखुवासभा
सिताराम सापकोटा, खोटाङरकाठमाडौं
विजय नेपाल मोरङरकाठमाडौं
डा. आलोक प्रसाईं पाँचथररकाठमाडौं
गंगा आचार्य भक्तपुर
सोनाम ग्याल्जेन शेर्पा सोलुु
नरेश भट्टराई कास्की
सिर्जना शर्मा सुनसरी
गोकुल लामिछाने भक्तपुर

११) परराष्ट्र मामिला विभाग
प्रमुख : डा. राजन भट्टराई
उपप्रमुख : कृष्ण केसी
सचिव : अञ्जान शाक्य

सदस्यहरु
उदयराज पाण्डे काठमाडौं
डा. नारद वाग्ले झापा
गोपाल खनाल झापा
डा. दिपेन्द्र श्रेष्ठ काठमाडौं
डा. कुशेन्द्र महत जुम्ला
मिलन धरेल चितवन
बालकृष्ण कट्टेल धनकुुटा
मात्रिका पौडेल सर्लाही
विष्णुहरी पाण्डे रुपन्देही
डा. निर्मल वि.क. कपिलवस्तुु
उषाकिरण भण्डारीु काठमाडौं
ईच्छापूर्ण राई धनकुुटा
डा. करण ठगुन्ना दार्चुला
डिमप्रकाश पौडेल नवलपुर
डा. केशव सुवेदी बाँके
गौरव भट्टराई काठमाडौं
चित्र दाहाल ओखलढुंगा
सुदीप सापकोटा कास्की
हरिप्रकाश चन्द सल्यान
एल। शर्मा म्याग्दी
चन्द्रलाल गिरी ओखलढुंगा
लक्की शेर्पा काठमाडौं

१२) प्रचार तथा प्रकाशन विभाग
प्रमुख : पृथ्वीसुब्बा गरुङ
उपप्रमुख : विष्णु रिजाल
सचिव : गगन विष्ट

सदस्यहरु
प्रमोद दाहाल बारा
गणेश बस्नेत दोलखा
निर्मला शर्मा काठमाडौं
उजिर मगर बाग्लुुङ
चेतन अधिकारी झापा
रोशन खड्का कञ्चनपुर
महेश दास पर्सा
टिका विष्ट सुर्खेत

१३) पार्टी स्कूल विभाग
प्रमुख : प्रदीप ज्ञवाली उपप्रमुख : ईश्वरी रिजाल
सचिव : पेम्वा लामा

सदस्यहरु
घनश्याम कोइराला नवलपुर
पुरुषोत्तम न्यौपाने चितवन
टीका ढकाल भक्तपुर
रामशरण प्याकुरेल नुवाकोट
ईन्दिरा पन्त काठमाडौं
वाई।पी आचार्य अर्घाखाँची
तत्वप्रसाद तिम्सिना झापा
हिमबहादुर क्षेत्री गुल्मी

१४) भूमि व्यवस्था विभाग
प्रमुख : मणिचन्द्र थापा
सचिव :
सदस्यहरु

१५) भौतिक पूर्वाधार तथा यातायात व्यवस्था विभाग
प्रमुख : टोपबहादुर रायमाझी
उपप्रमुख : गीता कार्की
सचिव :

सदस्यहरु
एसजी ज्ञवाली पाल्पा
दीपेन शर्मा इलाम
केपी शर्मा चितवन
केपी सापकोटा
खोपनिधी लोहनी चितवन
दधी खरेल रुपन्देही
कृष्ण भुसाल अर्घाखाँची
डां. सिबी श्रेष्ठ पर्वत

१६) यूवा तथा खेलकूद विभाग
प्रमुख : लीलबहादुर थापा मगर
सचिव :

सदस्यहरु
कालीबहादुर घर्ती मगर प्यूठान
मघेराज पौडेल ललितपुर
प्रनिर अधिकारी प्यूठान
गोबिन्द भट्टराई चितवन
लक्ष्मणकुमार शर्मा दाङ
पशुपति अधिकारी काठमाडौं
सुवर्ण केसरी श्रेष्ठ ललितपुर
कृष्णराज पौडेल (संजाल शर्मा) बाग्लुङ
शुक्र पाख्रिन काठमाडौं
योगेश भट्टराई कास्की
मदन उप्रेती झापा
तेजेन्द्र थापा कैलाली
हरिमदन अधिकारी दैलेख
कमल चौधरी धनुषा
परशुराम बस्नेत मोरङ
क्षितिज थेवे ताप्लेजुुङ
अमित लामा काभे्र
रमेश आचार्य धादिङ
ध्रुब आचार्य रुपन्देही
सन्तोष रावल म्याग्दी
अञ्जना अधिकारी मोरङ

१७) राष्ट्रिय हित तथा सुरक्षा विभाग
प्रमुख : परशुराम मेघी गुरुङ उपप्रमुख : चुडादेव सिंह लामा
सचिव :

सदस्यहरु
डा. जगत बस्नेत सिन्धुपाल्चोक
डा. निलमशेखर अधिकारी मोरङ
कोषराज गिरी झापा
ज्ञानेन्द्रसिंह लामा रामेछाप
तेसबहादुर तामाङ नुवाकोट
पूर्णप्रसाद पाण्डे काभे्र
तुलसीराम कार्की मोरङ
विनोद पाण्डे काठमाडौँ

१८) वन तथा वातावरण विभाग
प्रमुख : विषमलाल अधिकारी दनुवार
उपप्रमुख : भारतीकुमारी पाठक
सचिव :

सदस्यहरु
ठाकुर भण्डारी गुल्मी
डा मणिराम बन्जाडे कपिलवस्तु
शेभा सुवेदी रुपन्देही
कपिल अधिकारी बाँके
जोगराज गिरी दाङ
डा. किरण पौडेल पर्वत
शान्ता न्यौपाने काभ्रे
राजदेव यादव बारा
डा। रामप्रसाद बराल कालिकोट
ध्रुव चौलागाई मकवानपुर
बसन्त न्यौपाने सिन्धुली
सीता खड्का नवलपुर
डोलकुमारी सापकोटा लमजुङ
अमृत देवकोटा कास्की
कृष्णचन्द्र सुवेदी तनहूँ
लक्ष्मी साउद कञ्चनपुर
अर्जुन बुढाथोकी मोरङ

१९) वित्त तथा कोष व्यवस्थापन विभाग
प्रमुख : विष्णु रिमाल
सचिव : डा. भीष्म अधिकारी

सदस्यहरु
विनाकुमारी श्रेष्ठ काठमाडौं
राजेश बज्राचार्य काठमाडौं
लोकबहादुर भण्डारी झापा

२०) विपद् व्यवस्थापन तथा स्वयम्‌सेवा विभाग
प्रमुख : रामेश्वर फुयाल
सचिव :

सदस्यहरु
अध्यक्ष, नेपाल ट्रेड यूनियन महासंघ (जिफण्ट)
अध्यक्ष, अखिल नेपाल राष्ट्रिय स्वतन्त्र विद्यार्थी
अध्यक्ष, राष्ट्रिय युवा संघ, नेपाल
अध्यक्ष, नेपाल खेलकुद महासंघ
अध्यक्ष, भूतपूर्व सैनिक तथा प्रहरी संगठन
राजेन्द्रकुमार श्रेष्ठ खोटाङ
डा. दीपक अर्याल काठमाडदं
हस्त पण्डित सिन्धुपाल्चोक
टिकाराम आचार्य
उमेश ढुङ्गाना
गोविन्द कोइराला
पदमबहादुर तामाङ्ग
विनोदचन्द्र देवकोटा
दुर्गा थारु बाँके

२१) विज्ञान तथा प्रविधि विभाग
प्रमुख : टंकप्रसाद कार्की
सचिव :

सदस्यहरु
ई. अस्गर अली दाङ
डा. एसपी पराजुली चितवन
ई संजिव रोकाहा मोरङ
प्रकास जिसी प्यूठान
रबीन्द्र ओझा खोटाङ
नवराज कुँवर रुपन्देही
डा. किरण जोशी ललितपुर
डा. आनन्द सिंह सप्तरी
प्रा. पी मिश्र सुनसरी
एआर सिलवाल चितवन
डा. पी ज्ञवाली काठमाडौं
एकता पाण्डे काठमाडौं
खिम पन्थी गुल्मी
डिआर अधिकारी चितवन
कृष्ण अधिकारी धादिङ
डा. सुबर्ण पोखरेल सुनसरी
रोमकान्त पाण्डे अर्घाखाँची

२२) शिक्षा तथा मानवस्रोत विभाग
प्रमुख : गुरुप्रसाद बराल
उपप्रमुख : जगन्नाथ थपलिया
सचिव :

सदस्यहरु
जि।एम. गुरुङ स्याङ्जा
वाई.पी. लामिछाने भक्तपुर
चैतन्य शर्मा नवलपरासी
रमेश सिलवाल काठमाडौं
पितकुमार श्रेष्ठ मोरङ
इन्दिरा श्रेष्ठ ललितपुर
कपिल सुवेदी चितवन
दिपेन्द्र भण्डारी रोल्पा
प्रा.डा. बेदराज केसी बाँके
प्रा.डा. धु्रव गौतम दाङ
युवराज सिवाकोटी झापा

२३) श्रम तथा रोजगार विभाग
प्रमुख : बिन्दा पाण्डे उपप्रमुख : भगवती चौधरी
सचिव : जनक चौधरी

सदस्यहरु
गुणराम आचार्य काठमाडौं
मिना गुरुङ कास्की
वेलीमैंया घले काठमाडौं
शोभा न्यौपाने भोजपुर
सुनिमाया चेपाङ चितवन
सरोज पोखरेल सुनसरी
नेत्र थनेत नवलपुर
डा। ऋषिकेश पन्थी लमजुुङ
वलराम खत्री काभ्रे
तारानिधी पन्त (रमेश) काभ्रे

२४) सङ्गठन विभाग
प्रमुख : खगराज अधिकारी
सचिव : संझना देवकोटा

सदस्यहरु
देवराज घिमिरे
ज्वालाकुमारी साह
काशीनाथ अधिकारी
जगतबहादुर बिक सुनार
लीला गिरी
यामलाल कँडेल
कर्णबहादुर थापा
भानुभक्त ढकाल (प्रदेश १),
(प्रदेश २),
(बागमती प्रदेश),
(गण्डकी प्रदेश),
(लुम्बिनी प्रदेश),
(कर्णली प्रदेश),
(सुदूरपश्चिम प्रदेश),
(जनसंगठन समन्वय)

२५) संसदीय विभाग
प्रमुख : डा. शिवमाया तुम्वाहाङ्फे उपप्रमुख : विशाल भट्टराई
सचिव : डा. सूर्य पाठक

सदस्यहरु
खिमलाल भट्टराई रुपन्देही
पार्वती रावल चितवन
शान्ता चौधरी दाङ
नारायण मरासिनी स्याङ्जा
गणेशसिंह ठगुन्ना दार्चुला
सरिता न्यौपाने काठमाडौं
विमला विश्वकर्मा बर्दिया
भैरवसुन्दर श्रेष्ठ जाजरकोट
देवेन्द्र दाहाल झापा
राजबहादुर बुढाक्षेत्री दैलेख
कृष्णभक्त पोखरेल चितवन

२६) सङ्घीय मामला तथा सामान्य प्रशासन विभाग
प्रमुख : किरण गुरुङ उपप्रमुख : रवीन कोइराला
सचिव : शिव गुरुङ

सदस्यहरु
झलक सुवेदी
अभिकेशर वली
माधव बास्तोला कास्की
झापा कास्की
पी. बिडारी
महेश खरेल
नरकुमारी गुरुङ
पुण्य ढकाल
लेखनाथ कोइराला
केदार देवकोटा काठमाडौं
काठमाडौं कास्की तेह्रथुम
रौतहट सिन्धुली

२७) सामाजिक सेवा विभाग
प्रमुख : पार्वत गुरुङ
सचिव : डा. नेत्र तिम्सिना

सदस्यहरु
मीनबहादुर शाही,
रामप्रसाद सुवेदी
जीतराम लामा
अर्जुन भट्टराई कालिकोट कास्की काभे्र इलाम
डा. पदमप्रसाद खतिवडा पाँचथर
विदुर सुवेदी धनकुटा
विधान आचार्य तनहूँ
डा. डम्बर चेम्जोङ्ग धनकुटा
डा. विमला राई पौडेल ललितपुर
सुरेश गौतम दैलेख
अशोक सिं बझाङ
सम्झना पौडेल चितवन
शिव थापा दाङ
डा. तीर्थ रेग्मी रुपन्देही

२८) सामाजिक सुरक्षा तथा समाज कल्याण विभाग
प्रमुख : जुलीकुमारी महतो
सचिव :

सदस्यहरु
तिलोतम पौडेल नवलपरासी
रितु भट्टराई काठमाडौं
अच्युतम अर्याल जनकपुर
पुस्कर खाती दोलखा
जगत बस्नेत सिन्धुपाल्चोक
यादव घतानी दोलखा
जगदीश अधिकारी बारा
निर्मला धिताल झापा
डम्बर हमाल कञ्चनपुर
चरिमाया तामाङ सिन्धुपाल्चोक
उज्जैन सिंह जनकपुर
राजेन्द्र बोहरा लमजुङ
सतिश शर्मा दाङ

२९) सहकारी तथा गरिबी निवारण विभाग
प्रमुख : कमल चौलागाईं
उपप्रमुख : अमृता सुब्बा । निर्मलकुमार भट्टराई
सचिव :

सदस्यहरु
रमेश पोख्रेल मोरङ
के.बी. उप्रेती दोलखा
डी.बी. बस्नेत दोलखा
परितोष पौडेल तनहुँ
खेमबहादुर पाठक धादिङ
टेकप्रसाद चौलागाईं बारा
भीम तुलाचन रुपन्देही
भुवनविक्रम घिमिरे रामेछाप
रामचन्द्र उप्रेती झापा
महेन्द्र गिरी झापा
मिना ढकाल झापा
शान्ती अधिकारी चितवन
सरिता भट्टराई भक्तपुर
देवराज पराुजुली काभ्रे
विश्वनाथ मण्डल सप्तरी
शम्भु गुप्ता पर्सा
केशव पोख्रेल मोरङ
डा. खगराज शर्मा रुपन्देही
हरिहरनाथ योगी सुर्खेत
रामबहादुर जिसी बागलुुङ
खेम सुवेदी काठमाडौं
रामशरण शर्मा ललितपुर
जिवछराज खड्का दोलखा
ज्ञानबहादुर तामाङ काभे्र

३०) सहरी विकास विभाग
प्रमुख : केशव स्थापित
उपप्रमुख : निर्मला देवकोटा
सचिव :
सदस्यहरु

३१) साहित्य, कला तथा संस्कृति विभाग
प्रमुख : रघुजी पन्त
सचिव : राजेश थापा मोरङ

सदस्यहरु
वासुदेव अधिकारी
महादेव अवस्थी
केशव सुवेदी
रमेश श्रेष्ठ काठमाडौं बैतडी दाङ कास्की
राम विनय काठमाडौं
एस. राजभण्डारी (महिला, चित्रकार) काठमाडौं
शुभ मानन्धर काठमाडौं
गायत्री विष्ट काठमाडौं
विवस वस्ती सिन्धुली
प्रेमनाथ अधिकारी तेह्रथुम
रामकृष्ण दुवाल काठमाडौं
चेतनारायण राई भोजपुुर
सुशीला प्रधानाङ्ग काठमाडौं
लक्ष्मी गुरुङ्ग सिन्धुली
रेशम विरही चितवन
शार्दूल भट्टराई काठमाडौं

३२) स्थानीय विकास विभाग
प्रमुख : देवेन्द्र दहाल उपप्रमुख : प्रभा बराल
सचिव : हर्कराज राई

सदस्यहरु
होमनारायण श्रेष्ठ सिन्धुपाल्चोक
अशोक व्याञ्जु काभे्र
नवराज गेलाल भक्तपुर
प्रेम गिरी झापा
हरी उप्रेती सर्लाही
कृष्णबहादुर डल्लाकोटी चितवन
शिवसुन्दर राजभण्डारी काठमाडौं
वासुदेव घिमिरे रुपन्देही
विकिरण गौतम दाङ
खगेन्द्र कार्की हुम्ला
कृष्णप्रसाद जैशी अछाम
पार्वता तिवारीलाई नवलपुर
सुनिता डंगोल काठमाडौं

३३) स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या विभाग
प्रमुख : योगेश भट्टराई उपप्रमुख ः
सचिव :

सदस्यहरु
डा. केदार पराजुली मोरङ
हरि जेरेल दोलखा
कपिल पोखरेल कास्की
प्रमेश गिरी झापा
डा. कृष्ण अधिकारी मोरङ
महेन्द्र श्रेष्ठ प्यूठान
राम ब चन्द जाजरकोट
डा. झलक गौतम पर्वत
डा. खेम कार्की ईलाम
डा. जागेश्वर गौतम काठमाडौं
रत्न ब थापा ओखलढुंगा
डा. एस. तिवारी सुर्खेत
प्रमिला देवान ईलाम
डा. अनिल भट्टराई पर्वत
पाशाङदोर्र्जी शेर्पा भोजपुर
डा. गणेश गुरुङ ओखलढुंगा
तारा पोखरेल ललितपुर
अर्जुन श्रेष्ठ पर्वत
डा. निलम चौधरी महोत्तरी
डा. कैलाश भण्डारी मोरङ
सुनिल श्रेष्ठ रुपन्देही
डा. केपी अधिकारी सुनसरी
काशीनाथ रिमाल संखुवासभा
चन्द्र थापा प्यूठान
डा. पुुष्करराज भट्टराई कञ्चनपुर

प्रतिक्रिया सबै