२४ असार २०८१, आईतवार Sunday 7 July, 2024

एकीकृत समाजवादीको प्रवास कमिटीमा ११ विभाग, कुन विभागमा को चुनिए ?

 बुधबार, भदौ १ २०७९  

काठमाडौं । नेकपा एकीकृत समाजवादीको प्रवास संगठन प्रवासी नेपाली एकता मञ्च प्रवास समन्वय कमिटीले विभागलाई पूर्णता दिएको छ ।

पार्टीका स्थायी कमिटी सदस्य तथा प्रवास समन्वय कमिटी संयोजक प्रसाद शाहको अध्यक्षता तथा महासचिव डा. बेदुराम भुसालको प्रमुख आतिथ्यमा भर्चुअल माध्यमबाट बसेको बैठकले ११ वटा विभागलाई पूर्णता दिएको हो ।

हेर्नुस्, विभाग र त्यसका सदस्यको सूचि :

स्कूल बिभाग
प्रमूख : सुभाष पोखरेल, जर्मनी
सदस्य : सुरेन्द्र थापा, जापान
सदस्य : डा. मनमुर्ती भुर्तेल, रसिया
सदस्य : नन्द ढुंगाना, कतार
सदस्य : प्रदिप तिमल्सिना, अमेरिका
सदस्य : टिका पौडेल, कुवेत

संगठन विभाग
प्रमूख : ध्रुव सुबेदी, अष्ट्रेलिया
सदस्य : रामहरी गैरे, कतार
सदस्य : सागर रिजाल, जापान
सदस्य : भानुभक्त पोखरेल, नेपाल
सदस्य : सिता खरेल, अमेरिका
सदस्य : टिबी कार्की, कतार
सदस्य : अच्युत थपलिया, अष्ट्रेलिया
सदस्य : धन कुमार बोहरा, नेदरल्याण्ड
सदस्य : राधाकृष्ण देऊजा, अमेरिका
सदस्य : तिलक दाहाल, जापान
सदस्य : ईन्द्रदेव शर्मा, कुवेत

आर्थिक विभाग
प्रमूख : टिबी कार्की, कतार
सदस्य : तोयानाथ पौडेल, कतार
सदस्य : श्रीकृष्ण अर्याल, जापान

महिला बिभाग
प्रमूख : सिता खरेल, अमेरिका
ऊप-प्रमूख : मञ्जु गिरी, जापान
सदस्य : निगम खनाल, क्यानाडा
सदस्य : सपना महर्जन, कतार
सदस्य : माया तामांग, ओमन
सदस्य : गोमा माझी, साईप्रस

प्रचार प्रसार बिभाग
प्रमूख : शेरबहादुर परियार, पोल्याण्ड
सदस्य : ऊद्धव खड्का, अष्ट्रेलिया
सदस्य : बिनोद दाहाल, जापान
सदस्य : खड्ग ब खत्री, कतार
सदस्य : दिपेन्द्र गजुरेल, स्पेन
सदस्य : तिलक कु राई, युएई
सदस्य : तुलराज पाण्डे, जापान

संघसंस्था समन्वय बिभाग
प्रमूख : द्रोण सिलवाल, जापान
सदस्य : दामोदर रावल, अष्ट्रेलिया
सदस्य : नारायण ढुंगाना, कतार
सदस्य : कृष्ण देवकोटा, जर्मनी

पर्यटन बिभाग
प्रमूख : गणेश कुँवर अमेरिका
सदस्य : संजय मुडवरी, स्विट्जरल्याण्ड
सदस्य : भुवन प्र घिमिरे, जापान
सदस्य : मानवीर लामा कुवेत,

सामाजीक ऊपकार तथा बिपद व्यवस्थापन विभाग
प्रमूख : बाला घिमिरे, अमेरिका
सदस्य : बिमल गौतम, साऊदी अरब
सदस्य : हरि लामिछाने, जापान

श्रम तथा रोजगार बिभाग
प्रमूख : राजु गुरङ, युएई
सदस्य : टंक कटुवाल, पोल्याण्ड
सदस्य : दिनेस कटवाल, कतार
सदस्य : टक्कर कुँवर, जापान
सदस्य : सूर्य लामा, कुवेत
सदस्य : संतोष देवकोटा, साऊदी अरब

युवा तथा खेलकुद बिभाग
प्रमूख : राजु मानन्धर, अष्ट्रेलिया
सदस्य : सुमित रोकाया, जापान
सदस्य : चिन्तन बुढामगर, साईप्रस
सदस्य : रुक रानाभाट, कतार
सदस्य : पदम गिरी, कतार
सदस्य : सफल न्यौपाने, युएई

कला-संस्कृति बिभाग
प्रमूख : शुशिल क्षेत्री, अमेरिका
सदस्य : रोशन अर्याल, कतार
सदस्य : पदम रानाभाट, कतार
सदस्य : सूर्य रूम्बा, कोरिया
सदस्य : प्रेम गौतम, स्विडेन

प्रतिक्रिया सबै