१० श्रावण २०८१, बिहीबार Thursday 25 July, 2024

यी हुन् एमालेले टुंगो लगाएका उम्मेदवार (सूची)

 शनिबार, अशोज २२ २०७९  

काठमाडौं । आगामी मंसिर ४ मा हुने प्रतिनिधि तथा प्रदेशसभा निर्वाचनका लागि नेकपा एमालेले अधिकांश निर्वाचन क्षेत्रको उम्मेदवार टुंगो लगाएको छ ।

मधेश प्रदेश सभामा जसपासँगको तालमेल टुंगो लाग्न बाँकी रहेकाले तालमेलको सहमतिअनुसार निर्णय लिने एमालेको तयारी छ । त्यसबाहेक अन्य प्रदेशका अधिकांश ठाउँमा एमालेले उम्मेदवार टुंगो लगाएको हो ।

मधेस प्रदेशमा तालमेलका क्षेत्र निर्णय हुन बाँकी छ । अन्य क्षेत्रमा लगभग टुंगिएको र अन्तिम समयमा केही हेरफेर पनि हुनसक्ने नेता विष्णु रिजालले बताए ।

टुंगो लागेका निर्वाचन क्षेत्रहरूको सूची :

प्रदेश १

झापा १ : अग्नि खरेल , प्रदेशसभा (क)– रविन कोइराला

झापा २ : देवराज घिमिरे, प्रदेसशभा (क)– एकरजा कार्की र (ख)– चिन्तन पाठक

झापा २ : प्रतिनिधिसभा देवराज घिमिरे

झापा ३ : प्रदेशसभा (क)– बसन्त बानियाँ

झापा ४ : एलपी साँबा, प्रदेशसभा (क) राधाकृष्ण खनाल

झापा ५ : केपी शर्मा ओली, प्रदेशसभा (क) – हिक्मत कार्की र (ख)– होमबहादुर थापा

मोरङ १ : घनश्याम खतिवडा, प्रदेशसभा (क)– उमाकान्त गौतम र (ख)– खड्ग बस्नेत

मोरङ २ : ऋषिकेश पोखरेल, प्रदेशसभा (क)– डीबी कार्की र (ख)– दिलाबल्लभ अधिकारी

मोरङ ३ : भानुभक्त ढकाल, प्रदेशसभा (क)– किशोर राई र (ख)– ज्ञानेन्द्र सुवेदी

मोरङ ४ : विनोद ढकाल, प्रदेशसभा (क)– जयप्रकाश चौधरी

मोरङ ५ : प्रदेशसभा (क)– सन्तोष साह

मोरङ ६ : प्रतिनिधिसभा लालबाबु पण्डित, प्रदेशसभा (क)– रिता न्यौपाने

सुनसरी १ : प्रदेशसभा (क)– रमेश बस्नेत र (ख)– विजयकुमार राई

सुनसरी २ : भीम आचार्य, प्रदेशसभा (क)– रेवती भण्डारी र (ख)– रामप्रसाद मेहता

सुनसरी ३ : भगवती चौधरी, प्रदेशसभा (क)– रोहित कार्की र (ख)– रामदेव यादव

सुनसरी ४ : जगदिश कुसियत, प्रदेशसभा (क)– गुणराज कोइराला

धनकुटा : राजेन्द्र राई प्रदेशसभा (क)– निस राई र (ख)– इन्द्र माझी

भोजपुर : शेरधन राई, प्रदेशसभा (क)– हरिबहादुर राई र (ख)– खड्गबहादुर कार्की

संखुवासभा : राजेन्द्र गौतम,प्रदेशसभा (क)– भविश्वर गुरुङ र (ख)– विहर लिङदेन

ताप्लेजुङ : योगेश भट्टराई, प्रदेशसभा (क)– तिलकुमार मेनेंबो र (ख)– मणिशेर पोमु

ओखलढुंगा : यज्ञराज सुनुवार, प्रदेशसभा (क)– अमिरबहादुर गुरुङ र (ख)– ज्ञानबहादुर खड्का

सोलुखुम्बु : मानवीर राई, प्रदेशसभा (क)– उत्तम बस्नेत र (ख)– बुद्धिकुमार राजभण्डारी

उदयपुर १ : मेज चौधरी, प्रदेशसभा (क) विमल कार्की र (ख)– ईश्वरमणि राउत

उदयपुर २ : ज्ञानेन्द्र श्रेष्ठ, प्रदेशसभा (क)– देवराज राई र (ख)– जीवनाथ दहाल

खोटाङ : विशाल भट्टराई, प्रदेशसभा (क)– पीके राई र (ख)– रामप्रसाद दंगाल

तेह्रथुम विजय सुब्बा, प्रदेशसभा (क)– किशोर यदु दुलाल र (ख)– तेजमान

पाँचथर : प्रतिनिधिसभा बसन्त नेम्बाङ, प्रदेशसभा (क)– राजकुमार भण्डारी र (ख)– अइन्द्रसुन्नर नेम्वाङ

इलाम १ : महेश बस्नेत, प्रदेशसभा (क)– सोम पराजुली र (ख)– दिपक थेबे

इलाम २ः सुवासचन्द्र नेम्वाङ, प्रदेशसभा (क)– गणेश बराल र (ख)– राम राना

बागमती प्रदेश

काठमाडौं क्षेत्र नम्बर १ः किरण पौडेल, प्रदेशसभा (क)– आत्मराम शर्मा र (ख)– गणेश दुलाल

काठमाडौं २ः मणिराम फुयाँल, प्रदेशसभा (क)– सानु श्रेष्ठ र (ख)–सुवर्ण श्रेष्ठ

काठमाडौं ३ः कृष्ण राई, प्रदेशसभा (क)– रामेश्वर फुयाल र (ख)– चन्द्रमान लामा

काठमाडौं ४ः राजन भट्टराई, प्रदेशसभा (क)– तेज ढकाल र (ख)– जयराम थापा

काठमाडौं ५ः ईश्वर पोखरेल, प्रदेशसभा (क)– दिपक निरौला र ख नारायण सिलवाल

काठमाडौं ६ः सर्वेन्द्र खनाल, प्रदेशसभा (क)– अमन मास्के र (ख)– निरेशलाल सिंह

काठमाडौं ७ : प्रदेशसभा (क)– जीवन मानन्धर र (ख)– श्याम घिमिरे

काठमाडौं ८ः अष्टलक्ष्मी शाक्य, प्रदेशसभा (क)– राजेश शाक्य र (ख)– नाम्गेल लामा

काठमाडौं ९ः कृष्णगोपाल श्रेष्ठ, प्रदेशसभा (क)– हरिकृष्ण डंगोल र (ख)– केशव पोखरेल

काठमाडौं १० : टुंगिन बाँकी

ललितपुर १ः नवराज सिलवाल, प्रदेशसभा (क)– मधुसुधन पौडेल र (ख)– चेतनाथ सन्जेल

ललितपुर २ः प्रेम महर्जन, प्रदेशसभा (क)– रामेश्वर श्रेष्ठ र (ख)– ज्ञानेन्द्र शाक्य

ललितपुर ३ः अमृत खड्का, प्रदेशसभा (क)– प्रेमभक्त महर्जन र (ख)– रघुनाथ महर्जन

भक्तपुर १ः नवराज गेलाल, प्रदेशसभा (क)– मोहन श्रेष्ठ

भक्तपुर २ः महेश बस्नेत, प्रदेशसभा (क) किरण थापा र (ख)– नन्दनकृष्ण प्रधान

चितवन २ः कृष्णभक्त पोखरेल, प्रदेशसभा (क) कृष्ण सिलवाल र र(ख)– देवी ज्ञवाली

चितवन ३ः प्रदेशसभा (क)– कृष्ण भुर्तेल र (ख)– सरस्वीत विष्ट

नुवाकोट १ःबद्री मैनाली, प्रदेशसभा (ख)– पूर्णलाल श्रेष्ठ

नुवाकोट २ : नारायण खतिवडा, प्रदेशसभा (क)– केशव पाण्डे र (ख)– विजय लोप्चन

धादिङ १ः भूमि त्रिपाठी, प्रदेशसभा (क)– गजेन्द्र थपलिया र (ख)– रमेश आचार्य

धादिङ २ : खेम लोहनी, प्रदेशसभा (क)– रामकुमार अधिकारी र (ख)– धनबहादुर घले

रामेछाप : कैलाश ढुंगेल, प्रदेशसभा (क)– शान्तिप्रसाद पौडेल र (ख)– मिलन घिसिङ

सिन्धुपाल्चोक १ः सरेश नेपाल, प्रदेशसभा (क)– कमल नेपाल र (ख)– होमनारायण श्रेष्ठ

सिन्धुपाल्चोक २ः शेरबहादुर तामाङ प्रदेशसभा (क)– अमानसिंह तामाङ र (ख)– हस्त पण्डित

काभ्रे १ : रेशम लामा, प्रदेशसभा (क)– दिलबहादुर लामा र (ख)– चन्द्र लामा

काभ्रे २ : गोकुल बास्कोटा, प्रदेशसभा (क)– कुमार खकुरेल र (ख)– कुमार थापा

मकवानपुर १ः रामेश्वर राना, प्रदेशसभा (क)– कमल विष्ट र (ख)– एकलाल श्रेष्ठ

मकवानपुर २ : महेश वर्तौला, प्रदेशसभा (क) विष्णु ढकाल र र (ख)– लालबहादुर थापा

सिन्धुली १ः प्रदीप कटुवाल, प्रदेशसभा (क)– सुवास देवकोटा र (ख)– रामकुमार कार्की

सिन्धुली २ : मनोजजंग थापा, प्रदेशसभा (क)– विनोद खड्का र (ख)– राममुकार पौडेल

लुम्बिनी प्रदेश

रुपन्देही १ः छविलाल विश्वकर्मा, प्रदेशसभा (ख)– दधिराम न्यौपाने

रुपन्देही २ : विष्णुप्रसाद पौडेल, प्रदेशसभा (क)– लिला गिरि र (ख)– भोजप्रसाद श्रेष्ठ

रुपन्देही–३ः प्रदेशसभा (ख)– तुलसीप्रसाद चौधरी

रुपन्देह–४ : प्रदेशसभा (क)– हजरत अलि

रुपन्देही–५ : प्रदेशसभा (क)– भुमिश्वर ढकाल

दाङ–१ : शान्ता चौधरी, प्रदेशसभा (क)– गंगाराम भट्टराई र (ख)– कुलप्रसाद केसी

दाङ–२ : शंकर पोखरेल, प्रदेशसभा (क)– बलिभद्र राना र (ख)– गिरिराज केसी

दाङ–३ : कोमल वली, प्रदेशसभा (क)– घनश्याम पाण्डे र (ख)– हुकुमबहादुर बस्नेत

बाँके १ः सूर्यप्रसाद ढकाल, प्रदेशसभा (क) तालमेलका लागि खाली, (ख)– दुर्गाप्रसाद चौधरी

बाँके २ः प्रदेशसभा (क)– विजय यादव र (ख)– निरजबहादुर गुरुङ

बाँके–३ः किस्मतकुमार कक्षपति, प्रदेश क रत्नबहादुर खत्री र ख भीमबहादुर वली

कपिलवस्तु १ : बलराम अधिकारी, प्रदेशसभा (क)– बिष्णु पन्थी

कपिलवस्तु २ : बृजेशकुमार गुप्ता, प्रदेशसभा (क) नवराज लामिछाने र (ख)– धर्मबहादुर लाल श्रीवास्तव

कपिलवस्तु ३ : गंगाप्रसाद गुप्ता, प्रदेशसभा (क)– अर्जुनकुमार रेग्मी

बर्दिया–१ : लक्ष्मणराज ज्ञवाली, प्रदेशसभा (क)– शालिकराम अधिकारी र (ख)– भक्तबहादुर विक

बर्दिया–२ : पंकजसिंह रौठोर, प्रदेशसभा (क)– लहनु चौधरी र (ख)– कृष्णी थारु

गुल्मी–१ : प्रदीपकुमार ज्ञवाली, प्रदेशसभा (क)– चिन्तामणि पाण्डे र (ख)– ठर्सूराम पाण्डे

गुल्मी–२ मा गोकर्णराज बिष्ट, प्रदेशसभा (क)– डिल्लीराज भुसाल र (ख)– दिनेश पन्थी

पाल्पा–१ : नारायणप्रसाद आचार्य, प्रदेशसभा (क)– राजुप्रसाद श्रेष्ठ र (ख)– खिमबहादुर सारु

पाल्पा–२ : ठाकुर गैरे, प्रदेशसभा (क)– पर्शुराम भट्टराई र (ख)– ओमबहादुर घर्ती ।

पश्चिमनवलपरासी–१ : प्रदेशसभा (क)– पुन्यप्रसाद पौडेल र (ख)– दीपकराज शर्मा ।

पश्चिमनवलपरासी–२ : दीपेन्द्रकुमार अधिकारी, प्रदेशसभा (क)– मणिप्रसाद गैरे र (ख)– तालमेलका लागि खाली ।

अर्घाखाँची : टोपबहादुर रायमाझी, प्रदेशसभा (क)– चेतनारायण आचार्य र (ख)– रामजीप्रसाद घिमिरे ।

रोल्पा : पूर्णबहादुर बुढामगर, प्रदेशसभा (क)– कमल बुढाथोकी र (ख)– प्रेमबहादुर घर्तिमगर ।

प्यूठान : सूर्यबहादुर थापा, प्रदेशसभा (क)– तुलसीराम शर्मा र (ख)– हरिप्रसाद रिजाल ।

 

कर्णाली प्रदेश

जाजरकोटः निरज आचार्य, प्रदेशसभा (क)– डम्बरबहादुर सिंह र (ख)– खिमबहादुर शाही

सुर्खेत १ः ध्रुव शाही, प्रदेशसभा (क)– ठम्मर विष्ट र (ख)– डण्डी प्रसाद शर्मा

सुर्खेत २ःअमृत विसी, प्रदेशसभा (क)– यामलाल कँडेल र (ख)– ताराकेशर गौतम

दैलेख १ः रविन्द्रराज जोशी, प्रदेशसभा (क)– धर्मराज रेग्मी र (ख)– प्रेमबहादुर थापा

दैलेख २ः लक्ष्मीप्रसाद पोखरेल, प्रदेशसभा (क)– तिलकराज र (ख)– विनोदकुमार शाह

सुदुरपश्चिम प्रदेश :

बाजुराः कर्णबहादुर थापा, प्रदेशसभा (क)– लालबहादुर थापा र (ख)– बलदेव रेग्मी

बझाङः ऐन महर, प्रदेशसभा (क)– अफिला ओखेडा र (ख)– एलबी रावल

दार्चुला : गणेश ठगुन्ना, प्रदेशसभा (क)– हर्देव जोशी र (ख)– रामदत्त जोशी

बैतडीः दामोदर भण्डारी, प्रदेशसभा (क)– सुरेन्द्र पाल र (ख)– लीलाधर भट्ट

डडेलधुरा : प्रदेशसभा (क)– पठानसिंह बोहोरा र (ख)– गजेन्द्र शाही

डोटी : गौरी ओली, प्रदेशसभा (क)– चक्र मल्ल र (ख)– टेकबहादुर बम

अछाम– १ः झपट बोहोरा, प्रदेशसभा (क)– कृष्णप्रसाद जैशी र (ख)– देवबहादुर कुँवर

अछाम– २ः यज्ञ बोगटी, प्रदेशसभा (क)– भीम विष्ट र (ख)– शिव उपाध्याय

कञ्चनपुर– १ : तारा लामा प्रदेशसभा (क)– पल्लवराज भट्ट र (ख)– वीरबहादुर थापा

कञ्चनपुर– २ : नरबहादुर धामी, प्रदेशसभा (क)– कृपाराम राना र (ख)– बचन सिंह

कञ्चनपुर– ३ः नीरूदेवी पाल, प्रदेशसभा (क)– कृपाराम सुरेन्द्र विष्ट

कैलाली– १ : टपेन्द्र रावल, प्रदेशसभा (क)– द्वारिका न्यौपाने

कैलाली– २ : झपट रावल, प्रदेशसभा (क)– कमला वली र (ख)– डेजी पाण्डे

कैलाली– ३ : गौरीशंकर चौधरी, प्रदेशसभा (क)– जयनारायण जोशी

कैलाली –४ : लेखराज भट्ट, प्रदिशसभा (क)– भीमबहादुर देउवा र (ख)– हरिसिंह साउद

कैलाली– ५ : नारदुमनी राना, प्रदेशसभा (क)– यज्ञ बास्तोला र (ख)– दुर्गा जोशी

प्रतिक्रिया सबै