६ असार २०८१, बुधबार Wednesday 19 June, 2024

राप्रपाको देशभर उम्मेदवार, कुन क्षेत्रमा को ?

 सोमवार, अशोज २४ २०७९  

काठमाडौं । राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (राप्रपा)ले आसन्न प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभा सदस्य निर्वाचनका लागि देशभर नै उम्मेदवारी दर्ता गरेको छ ।

देशभरका सबै निर्वाचन क्षेत्रमा राप्रपाले उम्मेदवारी दिएको सो पार्टीका प्रवक्ता तथा प्रचार विभाग प्रमुख मोहन श्रेष्ठले जानकारी दिए ।

श्रेष्ठका अनुसार सबैभन्दा बढी उम्मेदवार नै राप्रपाको रहेको छ । आगामी ४ मंसिरमा हुने प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभा सदस्य निर्वाचनको आइतबार मनोनयन दर्ता थियो । जसअन्तर्गत राप्रपाले प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभा गरेर देशभर उम्मेदवार उठाएको उनको भनाई छ ।

राप्रपाका यी हुन् उम्मेदवार :

ताप्लेजुङ

प्रतिनिधिसभा- राम कार्की

प्रदेशसभा क- चन्द्र थापा

प्रदेशसभा ख- ललित लिम्बू सुब्बा

पाँचथर

प्रतिनिधिसभा- कमल प्रसाद चेम्जोङ

प्रदेशसभा क- ओम बजगाई

प्रदेशसभा ख- सगुन सुन्दर लावती

इलाम

प्रतिनिधिसभा १- टिएन शर्मा सापकोटा

प्रदेशसभा क- कृष्ण कट्टेल

प्रदेशसभा ख- राजेन्द्र लामिछाने

प्रतिनिधिसभा २- गणेश दुलाल

प्रदेशसभा क- यमनाथ भण्डारी

प्रदेशसभा ख- लालबहादुर डाँगी

झापा (तालमेल)

प्रदेशसभा १ को ख मा- सबिना बजगाई

प्रतिनिधिसभा ३- राजेन्द्र लिङ्देन

प्रदेशसभा ४ को ख मा- भक्तिप्रसाद सिटौला

तेह्रथुम

प्रतिनिधिसभा- युवराम गौतम

प्रदेशसभा क- घनश्याम पौडेल खत्री

प्रदेशसभा ख- धनराज कन्दङ्वा

भोजपुर

प्रतिनिधिसभा – जितेन्द्र घले

प्रदेशसभा क- फूर्वा डोटी शेर्पा

प्रदेशसभा ख- केशरबहादुर श्रेष्ठ

संखुवासभा

प्रतिनिधिसभा- भोलामान कार्की

प्रदेशसभा क- गोपाल दाहाल

प्रदेशसभा ख- रमोद श्रेष्ठ

ओखलढुंगा

प्रतिनिधिसभा- दिकप्रसाद बाँस्तोला

प्रदेशसभा क- पुष्पराज पोखरेल

प्रदेशसभा ख- सानुराम दाहाल

खोटाङ

प्रतिनिधिसभा- सर्जु श्रेष्ठ

उदयपुर

प्रतिनिधिसभा १- ध्रुब बहादुर रायमाझी

प्रदेशसभा क- सुवासचन्द्र खड्का

प्रदेशसभा ख- ज्ञानबहादुर राइ

प्रतिनिधिसभा २- वंशीधर न्यौपाने

प्रदेशसभा क- कर्णबहादुर कार्की

प्रदेशसभा ख- माला तामाङ

धनकुटा

प्रतिनिधिसभा- कुमारबहादुर थापा

प्रदेशसभा क- नरेन्द्र राइ

प्रदेश सभा ख- श्याम गुरुङ

मोरङ

प्रतिनिधिसभा १- होम गौतम

प्रदेशसभा क- पूर्ण वाइवा

प्रदेशसभा ख- सन्तोष कार्की

प्रतिनिधिसभा २- गोपाल दाहाल

प्रदेशसभा क- राजेन्द्र अधिकारी

प्रदेशसभा ख- श्रीकान्त पोदार

प्रतिनिधिसभा ३- रेखा थापा

प्रदेशसभा क- तिर्थ गुरुङ

प्रदेशसभा ख- रमेश रिजाल

प्रतिनिधिसभा ४- रबि रिजाल

प्रदेशसभा क- आशनारायण माझी

प्रदेशसभा ख- माधब आचार्य

प्रतिनिधिसभा ५- रेवत बहादुर थापा

प्रदेशसभा क- सोनल कुमारी गुप्ता साह

प्रदेशसभा ख- राजेश बानियाँ

प्रतिनिधिसभा ६- गोपाल कटुवाल

प्रदेशसभा क- हिरा भट्टराई

प्रदेशसभा ख- राजेश मास्के

सुनसरी

प्रतिनिधिसभा १- अशोक राइ

प्रदेशसभा क- उद्धब श्रेष्ठ

प्रदेशसभा ख- अनिश ढकाल

प्रतिनिधिसभा २- दिनेश कुमार बस्नेत

प्रदेशसभा क- मोहन बहादुर खत्री

प्रदेशसभा ख- सदानन्द शाह

प्रतिनिधिसभा ३- कुलदीप चौधरी

प्रदेशसभा क- खड्ग कुमार श्रेष्ठ

प्रदेशसभा ख- इन्द्रावती राजवंशी

प्रतिनिधिसभा ४- विद्यानन्द यादव

प्रदेशसभा क- राजकुमार साह तेली

प्रदेशसभा ख- चन्दन मेहता

सोलुखुम्बु

प्रतिनिधिसभा- ज्ञानेन्द्र बहादुर बस्नेत

प्रदेशसभा क- नरबहादुर बस्नेत

प्रदेशसभा ख- प्रेमहरि दाहाल

धनुषा

प्रतिनिधिसभा १- मनोज मल्ल ठकुरी

प्रदेश सभा क- परशुराम कुँवर

प्रदेश सभा ख- दिपनारायण यादव

प्रतिनिधिसभा २- राजकुमार अधिकारी

प्रदेश सभा क- सुरेश मण्डल

प्रदेश सभा ख- राजकुमार मण्डल

प्रतिनिधिसभा ३- राम पदारथ मण्डल

प्रदेश सभा क- इश्वर प्रसाद साह

प्रदेश सभा ख- अरबिन्द दुबे

प्रतिनिधिसभा ४- अनिरुद्ध यादव

प्रदेशसभा क- मिराकुमारी यादव

प्रदेश सभा ख- कपिलेश्वर महतो

सप्तरी

प्रतिनिधिसभा १- विष्णुदेव यादव

प्रदेशसभा क- राजेश परियार

प्रदेशसभा ख- बलराम सुतिहाल

प्रतिनिधिसभा २- लैला मन्सुरी मिया

प्रदेशसभा क- जयबारायण मण्डल

प्रदेशसभा ख- फलेन्द्र मण्डल

प्रतिनिधिसभा ३-गंगाराम ठाकुर

प्रदेशसभा क- विष्णुप्रसाद चौधरी

प्रदेशसभा ख- एलिना आचार्य

प्रतिनिधिसभा ४- मकुन चौधरी

प्रदेशसभा क- रोशन प्रसाद भगत

प्रदेशसभा ख- मनोजकुमार मण्डल

सिरहा

प्रतिनिधिसभा १- दिनेश कुमार महतो

प्रदेशसभा क- गंगादेवी यादव

प्रदेशसभा ख- कृष्णदेव साह

प्रतिनिधिसभा २- मुरलीधर मिझार

प्रदेशसभा क- सुनीता कुमारी साह

प्रदेशसभा ख- जागेश्वर महतो

प्रतिनिधिसभा ३- गोवर्धन दास ततमा

प्रदेशसभा क- मोहमद मिरुल खाँ

प्रदेशसभा ख- मोहम्मद ओजिर

प्रतिनिधिसभा ४- नगिना झा

प्रदेशसभा क- सरवन कुमार मसराङी

प्रदेशसभा ख- चन्देश्वर यादव

रौतहट

प्रतिनिधिसभा ३- सिकेन्द्र यादव

प्रदेशसभा क- सत्रै आलम अन्सारी

प्रतिनिधिसभा ४- रुपलाल राय यादव

प्रदेशसभा क- लालबहादुर खुलाल

प्रदेशसभा ख- ताहिर जयसवाल

अरु क्षेत्रको प्राप्त हुन बाँकी

महोत्तरी- प्राप्त हुन बाँकी

सर्लाही- प्राप्त हुन बाँकी

बारा

प्रतिनिधिसभा १- भक्त बहादुर दर्लामी मगर

प्रदेशसभा क- लक्ष्मी साह कलवार

प्रदेशसभा ख- बाँकी

प्रतिनिधिसभा २- हरिनारायण साह

प्रदेशसभा क- देवानन्द सहनी

प्रदेशसभा ख- रामदहिन राय यादव

प्रतिनिधिसभा ३- रुपनारायण लोहार

प्रदेशसभा क- बलिराम राउत पटेल

प्रदेशसभा ख- गणेश प्रसाद जयसवाल

प्रतिनिधिसभा ४- जलिल देवान

प्रदेशसभा क- यम बहादुर जर्घा मगर

प्रदेशसभा ख- दिपेन्द्र कलवार

पर्सा

प्रतिनिधिसभा १- किरण मान डंगोल

प्रदेशसभा क- अनिल कुमार कुशवाहा

प्रदेशसभा ख- विनय प्रसाद झा

प्रतिनिधिसभा २- नरेसकुमार साह

प्रदेशसभा क- हरिप्रसाद चौधरी

प्रदेशसभा ख- परमानन्द साह कानु

प्रतिनिधिसभा ३- अङ्गद ठाकुर

प्रदेशसभा क- चन्द्रिका सहनी मलाह

प्रदेशसभा ख- सुजित त्रिपाठी

प्रतिनिधिसभा ४- अवदेस प्रसाद गौरो

प्रदेशसभा क- सन्तकुमार जोशी

प्रदेशसभा ख- नावादस दुवाध

काठमाडौं

प्रतिनिधिसभा १- रवीन्द्र मिश्र

प्रदेसभा क – नवीन शाही

प्रदेसभा ख- यज्ञ बहादुर शाह

प्रतिनिधिसभा २- कुन्तीदेवी पोखरेल

प्रदेश सभा क- सुनील केसी

प्रदेश सभा ख- राजु विष्ट

प्रतिनिधिसभा ३- गणेश गिरी

प्रदेश सभा क- चुण्डी लामा

प्रदेश सभा ख- कमल सुनुवार

प्रतिनिधिसभा ४- डा. ठाकुरमोहन श्रेष्ठ

प्रदेश सभा क- ऋद्धि प्रताप जबरा

प्रदेश सभा ख- पूण्यलाल श्रेष्ठ

प्रतिनिधिसभा ५- डा.रामप्रसाद उप्रेती

प्रदेश सभा क- राजेन्द्र प्रजापति

प्रदेश सभा ख- नवीन खड्का

प्रतिनिधिसभा ६- विष्णुप्रसाद आचार्य

प्रदेश सभा क- जगत सागर महर्जन

प्रदेश सभा ख- चिरागमान सिंह कुँवर

प्रतिनिधिसभा ७- ध्रुब विक्रम मल्ल

प्रदेश सभा क- रोजिना गुरुङ

प्रदेश सभा ख- लाल कुमार लामा

प्रतिनिधिसभा ८- प्रकाश रिमाल

प्रदेश सभा क: केदार धमला

प्रदेश सभा ख- उद्धव थापा

प्रतिनिधिसभा ९- देवेन्द्र प्रधान

प्रदेश सभा क- नुरज बज्राचार्य

प्रदेश सभा ख- दिलीप कार्की

प्रतिनिधिसभा १०- बलराम थापा

प्रदेश सभा क- उमेश सापकोटा

प्रदेश सभा ख- सूर्यबहादुर महर्जन

ललितपुर

प्रतिनिधिसभा १- सन्दीप आचार्य

प्रदेशसभा क- होमनाथ पाण्डे

प्रदेशसभा ख- विश्वराज न्यौपाने

प्रतिनिधिसभा २- रघुवर राज थापा

प्रदेशसभा क- धनराज बस्नेत

प्रदेशसभा ख- हसिना शाक्य

प्रतिनिधिसभा ३- निरञ्जन विक्रम थापा

प्रदेशसभा क- विनोद खड्का

प्रदेशसभा ख- सबिन खड्का

भक्तपुर

प्रतिनिधिसभा १- भरत बहादुर खड्का

प्रदेशसभा क- राजु कुइकेल

प्रदेशसभा ख- रोशन नापित

प्रतिनिधिसभा २- मोहन केसी

प्रदेशसभा क- विक्रम थापा

प्रदेशसभा ख- पञ्चकृष्ण श्रेष्ठ

रसुवा

प्रतिनिधिसभा- टिका देवकोटा

प्रदेश सभा क- महेश कुमार डंगोल

प्रदेश सभा ख- हरिप्रसाद घिमिरे

नुवाकोट

प्रतिनिधिसभा १- सुदर्शन सिटौला

प्रदेशसभा क- रामु पण्डित

प्रदेशसभा ख- विमल थापा

प्रतिनिधिसभा २- झनक प्याकुरेल

प्रदेशसभा क- दिपेश लामा

प्रदेशसभा ख- रण प्रसाद न्यौपाने

धादिङ

प्रतिनिधिसभा १- अजय रिमाल

प्रदेशसभा क- बासु आचार्य

प्रदेशसभा ख- जीत बहादुर भण्डारी

प्रतिनिधिसभा २- परशुराम तामाङ

प्रदेशसभा क- नारायण पोखरेल

प्रदेशसभा ख- डम्बर तामाङ

दोलखा

प्रतिनिधिसभा- बिजय खड्का

प्रदेशसभा क- रामबहादुर तामाङ

प्रदेशसभा ख- राजन बहादुर सिवाकोटी

रामेछाप

प्रतिनिधिसभा- लालबहादुर घिसिङ

प्रदेशसभा क- हिकमत सुनुवार

प्रदेशसभा ख- भरतसिंह वाइवा

सिन्धुली

प्रतिनिधिसभा १- शालिकराम माझी

प्रदेशसभा क- रामनारायण अधिकारी दनुवार

प्रदेशसभा ख- राजेश मगर

प्रतिनिधिसभा २- भिष्मराज श्रेष्ठ

प्रदेशसभा क- राजेश विक्रम बस्नेत

प्रदेशसभा ख- टलक बहादुर कार्की

काभ्रे

प्रतिनिधिसभा १- पूर्णबहादुर विश्वकर्मा

प्रदेशसभा क- सहदेव भण्डारी

प्रदेशसभा ख- नन्दलाल श्रेष्ठ

प्रतिनिधिसभा २- इशु आलेमगर

प्रदेशसभा क- रञ्जीब श्रेष्ठ

चितवन

प्रतिनिधिसभा १- माधब प्रसाद भट्टराई

प्रदेशसभा क- रामहरि कँडेल

प्रदेशसभा ख- बलराम शर्मा खनाल

प्रतिनिधिसभा २- रबिन अधिकारी

प्रदेशसभा क- रुक्मांगद पोखरेल

प्रदेशसभा ख- जगदीश्वर अधिकारी

प्रतिनिधिसभा ३- विक्रम पाण्डे

प्रदेशसभा क- गिरीबहादुर तामाङ

प्रदेशसभा ख- रिना गुरुङ

मकवानपुर

प्रतिनिधिसभा १- दिपक बहादुर सिंह

प्रदेशसभा क- सागर थापा

प्रदेशसभा ख- गुञ्जन बहादुर न्यौपाने

प्रतिनिधिसभा २- राजन मैनाली

प्रदेशसभा क- बद्री बहादुर खड्का

प्रदेशसभा ख- रामबहादुर घले

सिन्धुपाल्चोक

प्रतिनिधिसभा १- नारायण जङ्ग पाण्डे

प्रदेशसभा क- दिपक थापा

प्रदेशसभा ख- निर्मला श्रेष्ठ

प्रतिनिधिसभा २- नरसिंह श्रेष्ठ गोपाल

प्रदेशसभा क- बाबुराम खड्का

प्रदेशसभा ख- गोविन्द गुरुङ

गोरखा

प्रतिनिधिसभा १- उदय भट्ट

प्रदेशसभा क- सुदीप ढकाल

प्रदेशसभा ख- सोम अधिकारी

प्रतिनिधिसभा २- सुशील पन्त

प्रदेशसभा क- राजेन्द्र विक्रम शाह

प्रदेशसभा ख- ठाकुर प्रसाद लामिछाने

तनहुँ

प्रतिनिधिसभा १- विनोद घर्ती

प्रदेशसभा क- विवेक न्यौपाने

प्रदेशसभा ख- राजु गोतामे

प्रतिनिधिसभा २- नरेन्द्र प्रताप महत

प्रदेशसभा क- रेशम राज अधिकारी

प्रदेशसभा ख- श्याम कुमारी राई

लमजुङ

प्रतिनिधिसभा- बालचन्द्र श्रेष्ठ

प्रदेशसभा क- अप्सरा शाह

प्रदेशसभा ख- तप्त बहादुर गुरुङ

स्याङ्जा

प्रतिनिधिसभा १- खेमबहादुर गुरुङ

प्रदेशसभा क- सूर्यलाल श्रेष्ठ

प्रदेशसभा ख- शान्ति हमाल

प्रतिनिधिसभा २- लालगोपाल अर्याल

प्रदेशसभा क- सागर गैरे

प्रदेशसभा ख- कमल डुम्रे

मुस्ताङ

प्रतिनिधिसभा – मानबहादुर बिक

प्रदेशसभा ख- जेम्स हिराचन

म्याग्दी

प्रतिनिधिसभा- जगत प्रसाद गौचन

प्रदेशसभा क- नवीन शाही

प्रदेशसभा ख- मिठु कुमारी थापा

नवलपुर सुस्ता पूर्व

प्रतिनिधिसभा १- प्रा.डा. मोहनीलाल भुषाल

प्रदेशसभा क- सन्तोष थापा

प्रदेशसभा ख- रामनाथ उप्रेती

प्रतिनिधिसभा २- विष्णुप्रसाद शर्मा अधिकारी

प्रदेशसभा क- नुनबहादुर आले

प्रदेशसभा ख- भोजबहादुर थापा

कास्की

प्रतिनिधिसभा १- डा.सूर्यबहादुर गुरुङ

प्रदेशसभा क- बाबुराम थापा

प्रदेशसभा ख- डा.महेन्द्र बहादुर कार्की

प्रतिनिधिसभा २- सुवर्णराज पन्त

प्रदेशसभा क- बिजय बहादुर भण्डारी

प्रदेशसभा ख- अरुण गिरी

प्रतिनिधिसभा ३- जगत सुवेदी

प्रदेशसभा क- केदारनाथ पौडेल

प्रदेशसभा ख- हरिराम भण्डारी

मनाङ

प्रदेशसभा ख- निफेल दिण्डु

बागलुङ

प्रतिनिधिसभा १- लक्ष्मीप्रसाद सापकोटा

प्रदेशसभा क- डिल्ली प्रसाद आचार्य

प्रदेशसभा ख- गोविन्द सापकोटा

प्रतिनिधिसभा २-

प्रदेशसभा क- शंकर खरेल

प्रदेशसभा ख- शान्त कुमारी चन्द

पर्वत

प्रतिनिधिसभा-दिपक मल्ल

प्रदेशसभा क- प्रेम(अशोक) गुरुङ

प्रदेशसभा ख- रघु उपाध्याय

कपिलबस्तु

प्रतिनिधि सभा १ – ध्रुब बहादुर रायमाझी

प्रदेश सभा १ क – भोज राज आचार्य

प्रदेश सभा १ ख – अब्दुल्लाह मुसलमान

प्रतिनिधि सभा २ – सबिता शर्मा

प्रदेश सभा २ क – गितेन्द्र मणि शुक्ला

प्रदेश सभा २ ख – दुर्गा चौहान

प्रतिनिधि सभा ३ – प्रकाश रजौरिया

प्रदेश सभा ३ क – कृष्ण प्रसाद पौडेल

प्रदेश सभा ३ ख – जानकी प्रसाद यादब

पाल्पा

प्रतिनिधि सभा १ – ज्ञान बहादुर सिंजाली

प्रदेश सभा १ क – डुल बहादुर गाहा

प्रदेश सभा १ ख – लक्ष्मण पंगेनी

प्रतिनिधि सभा २ – भोजिन्द्र बहादुर कुँवर

प्रदेश सभा २ क – राजु गैरे

प्रदेश सभा २ ख – चक्रपाणी पौडेल

प्युठान

प्रतिनिधि सभा – होम ब. बुढाथोकी मगर

प्रदेश सभा क – गोपालनाथ योगी

प्रदेश सभा ख – लालबिर घर्ती मगर

अर्घाखाँची

प्रतिनिधि सभा – होम नारायण बेलबासे

प्रदेश सभा क – झबिन्द्र फुलेल

प्रदेश सभा ख – चेत बहादुर पौडेल

दाङ

प्रतिनिधिसभा १- लिली बुढाथोकी

प्रदेशसभा १ क- नेत्र सेन

प्रदेशसभा ख- गोरख केसी

प्रतिनिधिसभा २- भोलानाथ योगी

प्रदेशसभा क- गोपाल बेलबासे

प्रदेशसभा ख- उमाकान्त भण्डारी

प्रतिनिधिसभा ३- ओजबहादुर खड्का

प्रदेशसभा क- हंसराज केसी

प्रदेशसभा ख- भुपाल रावत

रुकुम पूर्व

प्रतिनिधिसभा- खिमबहादुर केसी

प्रदेशसभा ख- केशवचन्द्र समाल

गुल्मी

प्रतिनिधिसभा १- गणेश पाण्डे

प्रदेशसभा क- विष्णु विक्रम पाण्डे

प्रदेशसभा ख-

प्रतिनिधिसभा २- युवराज घिमिरे

प्रदेशसभा क- जितेन्द्र विष्ट

प्रदेशसभा ख- दिपेन्द्र जिसी

अर्घाखाँची

प्रतिनिधिसभा १- होमनारायण बेल्वासे

प्रदेशसभा क- झविन्द्र फुलेल

प्रदेशसभा ख- चेतबहादुर पौडेल

रुपन्देही (तालमेल- राप्रपा, एमाले, जसपा)

प्रतिनिधिसभा ३- दिपक बोहरा

प्रदेशसभा १ ख- आशिष चौधरी

नवलपरासी सुस्ता पश्चिम

प्रतिनिधि सभा १ – भोजराज ढकाल

प्रदेश सभा १ क – नवनित कुमार मिश्रा

प्रदेश सभा १ ख – चन्द्रभान कुशवाहा

प्रतिनिधि सभा २ – ध्रुब बहादुर प्रधान

प्रदेश सभा २ क – आशिष प्रधान

प्रदेश सभा २ ख – तालमेल (लोसपा)

रोल्पा

प्रतिनिधिसभा- लिला रावल

प्रदेशसभा क- पदमबहादुर थापा

प्रदेशसभा ख- सेते तामाङ

बाँके (तालमेल)

प्रदेशसभा १ क- नरेन्द्र पौडेल

प्रतिनिधिसभा २- डा.धवल शमशेर राणा

बर्दिया

प्रतिनिधिसभा १- सूर्यबहादुर सिंह

प्रदेशसभा क- रामलाल बुढा

प्रदेशसभा ख- दत्तबहादुर थारु

प्रतिनिधिसभा २- विनय रावल

प्रदेशसभा क- कन्हैया लाल थारु

प्रदेशसभा ख- धर्मराज शाह

सल्यान

प्रतिनिधिसभा- नेत्रलाल श्रेष्ठ

प्रदेशसभा क-

प्रदेशसभा ख-

जाजरकोट

प्रतिनिधिसभा- दिपक खनाल

प्रदेशसभा क- गणेश बटाला

प्रदेशसभा ख- कृष्णबहादुर शाही

जुम्ला

प्रतिनिधिसभा- ज्ञानेन्द्र शाही

प्रदेशसभा क- अङ्गद देवकोटा

प्रदेशसभा ख- वेदराज न्यौपाने

मुगु

प्रतिनिधिसभा- राजबहादुर मल्ल

प्रदेशसभा क- जगदीश हिताङ

प्रदेशसभा ख- देवराज उपाध्याय

हुम्ला

प्रतिनिधिसभा-

प्रदेशसभा क-

प्रदेशसभा ख-

दैलेख

प्रतिनिधिसभा १- कुन्ती कुमारी शाही

प्रदेशसभा क- ह्रदयश शाही

प्रदेशसभा ख- रणबहादुर सिंह

क्षेत्र नं २- पूरै बाँकी

कालिकोट

प्रतिनिधिसभा- धनबहादुर बुढा

प्रदेशसभा क- सूर्यबहादुर शाही

प्रदेशसभा ख- बाँकी

सुर्खेत

प्रतिनिधिसभा १- छत्रपति थापा

प्रदेशसभा क- दलबहादुर सिंह

प्रदेशसभा ख- मानबहादुर

प्रतिनिधिसभा २- भिमबहादुर शाही

प्रदेशसभा क- सूर्यबहादुर खत्री

प्रदेशसभा ख- कर्णबहादुर रेगामी मगर

डोल्पा- प्राप्त हुन बाँकी

रुकुम पश्चिम- प्राप्त हुन बाँकी

डोटी

प्रतिनिधिसभा- अंक बहादुर खड्का

प्रदेशसभा क- नेत्रनाथ योगी

प्रदेशसभा ख- मोहन बम

कैलाली

क्षेत्र नं १ – आउन बाँकी

प्रतिनिधिसभा २- भरत बिसी

प्रदेशसभा क- प्रमोद सिंह राठौर

प्रदेशसभा ख- एकेन्द्र मल्ल

प्रतिनिधिसभा ३- विरेन्द्र बम

प्रदेशसभा क- चुल्लुराम चौधरी

प्रदेशसभा ख- प्रेमराज चौधरी

प्रतिनिधिसभा- बाँकी।

प्रदेशसभा ४ क- प्रकाश भट्ट

प्रदेशसभा ५ क- पुष्कर दत्त भट्ट

प्रदेशसभा ५ ख- शिवराज भण्डारी

डडेल्धुरा

प्रतिनिधिसभा- गोविन्द खडायत

प्रदेशसभा क- पदमराज जोशी

प्रदेशसभा ख- खेमराज पनेरू

बैतडी

प्रतिनिधिसभा- देवबहादुर चन्द

प्रदेशसभा क- रणबहादुर विष्ट

प्रदेशसभा ख- नारायणदत्त जोशी

दार्चुला

प्रतिनिधिसभा- नरेन्द्र सिंह धामी

प्रदेशसभा ख- अमर सिंह धामी

बझाङ

प्रतिनिधिसभा- विश्व प्रकाश जेठारा

प्रदेशसभा क- हरिलाल भट्टराई

प्रदेशसभा ख- वीरेन्द्र बहादुर मल्ल

बाजुरा

प्रतिनिधिसभा- जङ्ग कुमार गिरी

प्रदेशसभा ख- हिमाल बहादुर शाही

अछाम

प्रतिनिधिसभा- मीनबहादुर शाही

कञ्चनपुर

प्रतिनिधिसभा १- डिल्ली शाही

प्रदेशसभा क- खेमराज लामिछाने

प्रदेशसभा ख- धिरज विक्रम सिंह

प्रतिनिधिसभा २- अशोक सिंह सम्राट

प्रदेशसभा क- चन्द्रकान्त भण्डारी

प्रदेशसभा ख- चक्रदेव जोशी

क्षेत्र नं ३ तालमेल

प्रदेशसभा क- धर्मराज जोशी

प्रतिक्रिया सबै